Projekty.

BEZPLATNÝ AUDIT

Získejte bezplatný audit Vašich výkonnostních reklam od našich expertů.

KLIENTI

Co o nás říkají naši klienti?

Vyzkoušeli jsme již několik marketingových agentur, ovšem přístup, jaký má Adapte, je nevídaný. Kluci z agentury si na nic nehrají. Jsou schopni přiznat, když se nedaří (což se ovšem stává zřídkakdy). Jsou to opravdoví profesionálové a navíc hrozně upřímní. Celkově jsme od minulého roku porostli v tržbách a zisku o více než 50 %.
Dejan Srdić
La Petite Lavande
Spolupráce s Adapte byla jedna z nejlepších a nejdůležitějších věcí, která náš eshop potkala. Za 6 měsíců zdvojnásobili náš obrat a přitom poměrem k obratu klesly náklady na reklamu. Kluci se neustále dál snaží zlepšovat výsledky, hledat nové cesty a nápady. Překážky jsou pro ně výzvou, dokud je nevyřeší. Je vidět, že je práce opravdu baví. Upřímně děkuji za výbornou spolupráci a skvělé výsledky!
Milan Kovář
Esensino
Nemyslím si, že někdy v životě přejdu k jiné agentuře. S kluky už máme prakticky kamarádsky vztah. Jejich práci věřím ve všech ohledech. Od začátku spolupráce, což bylo přibližně před rokem, jsme vzrostli o 500 % a stále růst nepřestáváme. Komunikace je skvělá a kluci vždy dělají víc věcí, než se po nich očekává. Myslím si, že bez nich by moje plány pro tuto firmu nebyly realistické.
Jakub Fedák
Fit and Health s.r.o.

Máte otázku?

Pokud máte obecný dotaz, který byste rádi položili našemu týmu, můžete nás kontaktovat na tento email: [email protected]